MÖBLER / Soffor / Hörnsoffa 5133216
nr 513 3216
Hörnsoffa
med hörnbord + soffbord, France & Son Danmark [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 10 mars 2008
kl 16:58:32
2.800 kr
350 kr
650 kr
750 kr
2.000 kr